Halı Yıkama

Halılarınız Adresinizden Alındıktan Sonra Size Özel Verilen Müşteri Numaralarınız Halılarınıza Etiketlenir.
Merkezden Fabrikamıza Sevkiyatı Yapılır.
 
Bütün Halılar Teker Teker Ölçümü Yapılarak Cinsine Göre Yıkama Kategorilerine Göre Ayrılır. Daha Sonra Halılar Teker Teker Kullanım Esnasında Dip Kısımlara Çöken Toz Ve Kırıntılardan Ayrıştırmak Üzere Toz Alma Makinasına Girer.
Toz Alma Makinasından Sonra Halılarınızın Lekeleri Üzerine Yumuşatıcı Tatbik Edilerek Yıkama Makinesinde Diğer Halılara Karışmadan Teker Teker Yıkanır. Yıkama Makinemiz Halılarınızı Otomatik Olarak Islatıp Şampuanını Üzerlerine Püskürterek Ayrı Ayrı 5 Kez Fırçalayarak Yıkar.
Yıkama Sonrası Üzerindeki Kir Ve Sabun Sıyırma Yöntemi İle Arndırılıp Durulama Kısmına Alır. Durulama Sonrası Halılarınızın Yatımı Ve Süpürme Yönüne Göre Tekrar Fırçalanıp Rulo Halınde Sıkma İşlemine Alınır.
Sıkma İşleminden Sonra Halılarınız Tekrar Açılarak Leke Kontrolü Yapılır.
Lekeli Halılar Tekrar Yıkamaya Alınır Kontrolden Geçen Halılarınız Kurutma İşlemi İçin Kurutma Odasına Sevk Edilir. Kurutma Odasından Çıkan Halılarınız Paketleme Bölümüne Alnıp Tek Tek Paketleme Makinasında Kontrolden Geçer. Islak İken Gözükmeyen Lekeler Konrol Edilir Lekeli Halılar Tekrar Yıkamaya Alınır.
Son Olarak Paketleme İşlemi Ve Ayrım İşlemi Gerçekleştirilir.
Hazır Halılar Müşterı Bilgisine Sunulup Sevkiyata Geçer.
Müşteri Memnuniyeti Adına Halılarnızı Bir Hafta İçinde Beğenmedığınız Taktirde Ücretsiz İade Edebilirsiniz.
0262 644 90 00
Tıklayıp Arayabilirsiniz
Whatsapp Hattı
0536 426 62 02
Tıklayıp Yazabilirsiniz