İnşaat Sonrası Temizlik

Gebze Beylikbağı ev temizliği ve Beylikbağı Halı Yıkama firmamızTemizlik adına en çok mesai isteyen ve özenle gerçekleştirilmesi gereken işlem olan inşaat sonrası yapılan temizlik işlemi. Aynı şekilde tadilat yapılması halinde de ortaya çıkan hafriyatın mutlak suretle en iyi şekilde temizlenmesi gerekmektedir. Bu temizlik işleminde görev alan personelin son derece titiz davranması ve en önemlisi en kısa sürede işlemi tamamlaması şarttır.

 

Gebze Beylikbağı ev temizliği ve Beylikbağı Halı Yıkama Firmamızdan inşaat sonrası temizlik işlemi genel olarak inşaat firmaları ve şahıslar tarafından talep edilmektedir. Talebe karşılık hizmetin ne kadar büyük bir alanda yapılacağı öncelikle keşif yöntemi ile belirlenmekte ve buna göre ne kadar sürede tamamlanacağına dair bilgi verilmektedir. Ayrıca bu keşif sayesinde kullanılacak ekipman ve yeterli sayıda personelin görevlendirilme planı yapılmaktadır.Gebze Beylikbağı ev temizliği ve Beylikbağı Halı Yıkama firmamız inşaat sonrası temizlik veya tadilat sonrasında gerçekleştirilen temizlikte alanında uzman personel eşliğinde işlem uygulamaktadır. Temizlik esnasında kullanılan ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı ve insan sağlığını tehdit etmeyen temizlik malzemeleri arasından seçilmektedir. Zeminden tavana kadar uygulanmakta olan temizlik hizmetinde yaşam alanlarından beklenen hijyenin istenilen düzeyde sağlanması adına doğru bir iş planı üzerinden ilerlenmekte ve sonuç profesyonel temizlik olarak karşınıza çıkmaktadır.

 

Gebze Beylikbağı ev temizliği ve Beylikbağı Halı Yıkama firmamız inşaat temizliğinde kaba temizlik ve detaylı temizlik olarak iki farklı şekilde hizmet sağlamaktadır.Gebze Beylikbağı ev temizliği ve Beylikbağı Halı Yıkama firmamız yoğun olarak detaylı temizlik hizmeti sağlamakta ve mülk/mesken sahiplerinin gönül rahatlığı ile hiçbir kişisel uygulama gerçekleştirmelerine gerek kalmadan kullanım sağlamalarına imkan tanımaktadır. Deneyimli kadromuz ve profesyonel ekipmanlarımız ile sunduğumuz hizmette önceliğimiz müşteri memnuniyetidir

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Beylikbağ halı yıkama, Ulus Halı yıkama, Adem yavuz mahallesi ahlı yıkama, Hürriyet mahallesi halı yıkama, Adem yavuz mahallesi halı yıkama, Mimar sinan mahallesi halı yıkama, Cumhuriyet mahallesi halı yıkama, Beylikbağı HalıYıkama Fabrikası, yatak, yorgan ve yastık temizliğinde de iddiasını kanıtlamış firmadır.

Hızlı iletisim
  • 0262 644 90 00
  • 0536 426 62 02
  • bbhaliyikama@gmail.com
Kalite ve Güvenin Tek Adresi
Hızlı iletisim